O nás

Kdo jsme?

Jsme Racing Emotion, Váš průvodce světem Emocí na čtyřech kolech. Pomůžeme Vám zažít pocity ze závodních speciálů nejen v běžném provozu, nebo na okruhu, ale i ve virtuální realitě zvané Sim Racing. Okuste tu pravou vůni benzínu, kouř spálených pneumatik a nechte se ohlušit mocným řevem výkonných motorů.

Co děláme?

Jsme tu pro Vás od roku 2003 jako profesionálové v organizaci projektů, jejichž cílem je získat z Vašeho vozu maximum. Upravujeme auta od základu vč. úpravy motorů. Specializujeme se na úpravy a dovoz automobilů Opel Speedster a Lotus, které už v základu potěší motoristické srdce a po našich úpravách patří mezi nejlepší silniční stroje v ČR. Od roku 2014 se zabýváme individuální stavbou závodních trenažerů.

V čem je naše síla?

Jsme profesionální manažeři v oblasti úprav a staveb automobilů. Za 18  let existence jsme si vytvořili perfektně fungující síť dodavatelů a spolupracovníků, díky nimž jsme schopni pro každou oblast zajistit toho nejlepšího profesionála.

 
 
Kdo jste Vy, naši klienti?

Jste nároční perfekcionisté. Lidé, kteří rádi vědí, za co utrácí svoje peníze. Čas je pro Vás nezanedbatelná veličina. Chcete perfektní servis a vždy něco navíc. S tím vším se u nás počítá.