O nás

 
Kdo jsme?

Jsme Racing Emotion, Váš průvodce světem Emocí na čtyřech kolech. Pomůžeme Vám zažít pocity ze závodních speciálů nejen v běžném provozu, nebo na okruhu, ale i ve virtuální realitě zvané Sim Racing. Okuste tu pravou vůni benzínu, kouř spálených pneumatik a nechte se ohlušit mocným řevem výkonných motorů.

                                                               

Co děláme?

Jsme tu pro Vás od roku 2003 jako profesionálové v organizaci projektů, jejichž cílem je získat z Vašeho vozu maximum. Upravujeme auta od základu vč. úpravy motorů. Specializujeme se na úpravy a dovoz automobilů Opel Speedster a Lotus, které už v základu potěší motoristické srdce a po našich úpravách patří mezi nejlepší silniční stroje v ČR. Od roku 2014 se zabýváme individuální stavbou závodních trenažerů.


V čem je naše síla?

Jsme profesionální manažeři v oblasti úprav a staveb automobilů. Za 18  let existence jsme si vytvořili perfektně fungující síť dodavatelů a spolupracovníků, díky nimž jsme schopni pro každou oblast zajistit toho nejlepšího profesionála.

 
 

Jak pracujeme?

Vaše přání jsou pro nás projektem. Zpracujeme vše od prvotního designového návrhu po poslední šev na kůži v interiéru či šroubek motoru. Řešíme konstrukční výpočty, stavbu chassis, úpravy motoru, výrobu kompozitních karoserií a homologaci pro provoz na pozemních komunikacích.


A jak to probíhá?

1)  Seznámíme se s Vašimi potřebami. Pečlivě vyslechneme Vaše přání a sny a společně stanovíme cíle spolupráce.
2)  Odsouhlasíme si s Vámi rozpočet, způsob a podmínky spolupráce.
3)  Společně dojdeme k designovému návrhu či konstrukčnímu řešení, které Vás zaujme.
4)  Pustíme se do práce.
5) Pravidelně Vás informujeme o průběhu prací. O veškerých krocích máte přehled díky fotodokumentaci, kterou Vám průběžně posíláme tak jak postupují práce. 
6) Zajistíme veškerý další potřebný servis. Spolupráci s Vámi nebereme jako jednorázovou záležitost, ale jako dlouhodobý vztah založený na důvěře.
7)  Průběžně pro Vás hledáme další možnosti jak ještě více naplnit Vaše přání. Jsme Váš univerzální partner, Váš vůz je naše společné dítě.

 

Co je výsledkem?

Jsme schopni vytvořit od základu i ty nejkomplexnější úpravy. Realizujeme kompletní přestavby aut do podoby, jakou společně s Vámi, designérem a konstrukčním týmem navrhneme. Posuneme hranice Vašich snů.


Kdo jste Vy, naši klienti?

Jste nároční perfekcionisté. Lidé, kteří rádi vědí, za co utrácí svoje peníze. Čas je pro Vás nezanedbatelná veličina. Chcete perfektní servis a vždy něco navíc. S tím vším se u nás počítá.